Irizar i6

Irizar i6

Autokar – dzieło sztuki

Irizar i6 to wszechstronny autokar wysokiej jakości, będący idealnym rozwiązaniem dla transportowych usług podmiejskich i turystycznych. Wyróżniają go jego design, aerodynamika, szczegółowe detale i komfort.

Symbole identyfikujące IRIZAR budują jego jednoznaczny obraz jako bezpiecznego, niezawodnego autokaru przynoszącego wiele korzyści. Prowadzenie go jest szczególnym doświadczeniem, a podróżowanie nim to prawdziwa przyjemność.

Idealna dwumianowość

Konstrukcja autokaru Irizar i6 została zaprojektowana przy uwzględnieniu wytrzymałości pojazdu na zderzenia czołowe i przy przewróceniu, w zgodzie z przyszłymi przepisami bezpieczeństwa R66.01. Wytrzymałość konstrukcyjna i sztywność skrętna zostały ulepszone, podobnie jak rozmieszczenie ładunku i masy pojazdu w celu zwiększenia stabilności jazdy. Udostępniamy przestronne i ergonomiczne stanowisko kierowcy z zintegrowanym ekranem pulpitu nawigacyjnego dla wszystkich funkcji kierowcy.

Maksymalna widoczność przy zastosowaniu technologii dzieła sztuki.

Przednie i tylne światła w technologii LED z reflektorami dziennymi i lampami skrętnymi. Specjalne lusterka wsteczne Irizar spełniające wszystkie standardy europejskie (w tym usługi szkolne) tylko z dwiema płaszczyznami lustrzanymi.


Dodatkowo, Irizar i6 zawiera następujące ulepszenia czyniące go niezawodnym:

• Oszczędność energii i zaawansowana technologia prasowania ciągłego w panelach bocznych. Czyste i proste linie zewnętrzne.
• Solidne systemy otwierania drzwi.
• Nowy mechanizm otwierania drzwi bagażnika.
• Przestronne i solidne aluminiowe półki na bagaż.
• Zewnętrzne i wewnętrzne światła autokaru w technologii LED (sufit i przejścia) .
• Podświetlane pokrywy bagażnika wyposażone w systemy kontroli drzwi i wyposażone w materiały SMC.
• Pokrywy podłogi w przejściu ułatwiające dostęp do silnika wykonane  ze stali nierdzewnej.
• Optymalny sprzęt kontroli klimatyzacji.Autokar na miarę

Irizar i6 jest niezwykle łatwy do zaadaptowania, dzięki czemu klienci mogą skonfigurować autokar i inne urządzenia według własnej specyfikacji tak, aby spełniały ich potrzeby.

Daje on możliwość wyboru z szerokiej gamy materiałów wykończeniowych i różnych tapicerek siedzeń, a także oferuje długą listę rozrywek na pokładzie: system W—Fi, złącze iPod, monitory zintegrowane z siedzeniami, indywidualne audio, nawigację i systemy obserwacji oraz wybór opcji cateringowych.

Dalsze modernizacje obejmują dostęp dla osób niepełnosprawnych, wyposażenie gaśnicze,
oczyszczanie powietrza, itd.

Irizar jest skoncentrowany na zajmowaniu wiodącej pozycji wśród marek oferującym Klientom najnowocześniejsze technologie adaptowane w autokarach.