DESIGN

Luksusowy Irizar PB, zaprojektowany został aby pokonywać niezliczone kilometry dając pasażerom najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Jego przyciągający uwagę wygląd zewnętrzny czyni z niego idealny na długie trasy okręt flagowy, co zostało potwierdzone przez liczne pochwały specjalistycznych czasopism branżowych i wyróżnienia międzynarodowe.

Design Irizar PB wyprzedził rynek stając się wzorem luksusowego autokaru. Silna pozycja, atrakcyjny wygląd, charakter, solidne kształty, wytrzymałość, płynność i ruch są elementami, które wyróżniają Irizar PB od innych autokarów.

RENTOWNOŚĆ

Zaawansowana konstrukcja Irizar PB, poprzez innowacyjną aerodynamikę wpływu na zmniejszenie zużycia paliwa. Nasze testy wykazały znaczne oszczędności. Wysoki poziom niezawodności i łatwy dostęp do punktów konserwacji i napraw rónież pozwala na zmniejszenie kosztów. Wszystko to zapewnia wysoką wartość przy odsprzedaży.

KOMFORT

Autokar, który został zaprojektowany z myślą o najmniejszych szczegółach, aby zapewnić maksymalny komfort kierowcy i pasażerom. Irizar PB ma dużo przestrzeni wewnątrz aby korzystać z doskonałej ergonomii, jak również szerokie wygodne wejścia zapewniające łatwy dostęp. Niezależne systemy klimatyzacji dla kierowcy i pasażerów przyczyniają się do tworzenia atmosfery dobrego samopoczucia i komfortu.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Irizar PB jest niezwykle łatwy do zaadaptowania, dzięki czemu klienci mogą skonfigurować autokar i inne urządzenia według własnej specyfikacji tak, aby spełniały ich potrzeby. Daje on możliwość wyboru z szerokiej gamy materiałów wykończeniowych i różnych tapicerek siedzeń, a także oferuje długą listę rozrywek na pokładzie: system Wi-Fi, złącze iPod, monitory zintegrowane z siedzeniami, indywidualne audio, nawigację i systemy obserwacji. Inne opcje obejmują dostęp dla osób niepełnosprawnych, wyposażenie gaśnicze, oczyszczanie powietrza, itp.

Dodatkowo dostępna jest wersja ustawienia foteli VIP 2+1, która jest przeznaczona do ekskluzywnego, luksusowego transportu. Jest to idealne rozwiązanie dla linii pierwszej klasy, z możliwością prostego przekształcenia w standardowy autokar z dwoma miejscami z każdej strony.

PB