Autobusy Irizar

IRIZAR POLSKA

Działająca branży motoryzacyjnej od prawie 25 lat Firma „Wanicki” jest aktualnie jedynym autoryzowanym przedstawicielem marki IRIZAR w Polsce.

Przyszłość – ponad 120 lat doświadczenia

W 1889 roku José Antonio Irizar zrobił znaczący krok w rozwoju transportu. Zaczynał od produkcji żelaznych okuć i kół do wozów a doszedł do produkcji nadwozi dyliżansów. W ten oto sposób został stworzony IRIZAR, stając się dziś niekwestionowanym światowym wzorcem w branży transportu drogowego. To globalny projekt angażujący ponad 3.100 osób w siedmiu krajach o wspólnym sposobie działania. Autokary IRIZAR podróżują z pełną gwarancją po pięciu kontynentach. Cechuje je zdolność przystosowania się do różnych warunków i sytuacji, elastyczność w zaspokajaniu wszelkich potrzeb Klienta i nasze zaangażowanie w to, aby zawsze brać pod uwagę nie tylko Klientów, ale również pasażerów, kierowców, współpracowników i wszystkich ludzi w IRIZAR i oferować im najlepsze rozwiązania.

Naszymi atutami są solidność, prestiż i przyszła gwarancja Marki, która potwierdza, z każdym nowym dostarczonym pojazdem, jego zaangażowanie w bezpieczeństwo, niezawodność, serwis, innowacje i rentowność.


Bezpieczeństwo – podstawowy parametr Irizar


Bezpieczeństwo każdego, kto podróżuje naszymi autokarami jest dla IRIZAR priorytetem podczas ich projektowana. Jest to powód, dla którego Firma nie waha się inwestować niezbędnych środków i współpracować z najbardziej prestiżowymi firmami inżynierskimi w celu identyfikacji i integracji najbardziej zaawansowanych technologii bezpieczeństwa, aby być liderem w tej dziedzinie i pracować mając na uwadze przyszłe regulacje w zakresie bezpieczeństwa.

Niezawodność – stworzony z uwzględnieniem najbardziej wymagających parametrów

Autokary IRIZAR zostały stworzone przy uwzględnieniu najbardziej wymagających parametrów, co czyni z nich wyjątkowo wytrzymałe i niezawodne pojazdy. Niezawodność jest kluczowa we wszystkich opracowaniach /działaniach /projektach /produktach firmy IRIZAR.