Irizar i3

Irizar i3

Autobus Irizar I3  zapewnia bezstopniowy dostęp do pojazdu jednocześnie zachowując wszystkie cechy i przymioty rodziny pojazdów Irizar w zakresie bezpieczeństwa, wiarygodności, ekonomiki,  usług i gwarancji właściwej firmie Irizar. Doświadczenie zebrane przez Irizar umożliwiło nam opracowanie pojazdu wykonanego z materiałów najwyższej jakości. Nasze rozwiązania są niezawodne i funkcjonalne. Zoptymalizowano ciężar i rozplanowanie pojazdu, zmaksymalizowano dynamikę pojazdu, zachowując cechy bezpieczeństwa i wytrzymałości. Bryłę pojazdu zaprojektowano zgodnie z surowymi przepisami R/66.02, skupiając się na poprawie zachowania się pojazdu w razie zderzenia czołowego oraz w zakresie sztywności dachu.

Dowiedz się więcej
Irizar i4

Irizar i4

Irizar i4 został stworzony specjalnie z myślą o drogach miejskich i międzymiastowych. W rezultacie jest to autobus idealny na potrzeby transportu miejskiego, krótkodystansowego, szkolnego lub firmowego. Utrzymuje wszystkie standardy jakości, komfortu, niezawodności i bezpieczeństwa charakteryzujące produkty Irizar..

Jednym z priorytetów Irizar jest ciągłe zmniejszanie zużycia paliwa i emisji CO2, które to zostały uwzględnione w projekcie nowego Irizar i4.

Irizar i4 został stworzony przy uwzględnieniu najbardziej wymagających parametrów, co czyni z niego wyjątkowo wytrzymały i niezawodny pojazd. Niezawodność jest kluczowa we wszystkich opracowaniach, działaniach, projektach, produktach firmy IRIZAR.

Dowiedz się więcej
Irizar i2e

Irizar i6

Irizar i2e oferuje eko-przyjazne rozwiązanie dla miast w zakresie e-mobilności i odpowiada na bieżące i przyszłe potrzeby transportu miejskiego. Już od fazy projektowania i planowania nacisk kładziony jest  na max wydajność  energetyczną, co ma zwiększać zasięg pojazdu oraz zoptymalizować zarządzanie pod koniec okresu eksploatacyjnego.

Autobus może poszczycić się niskim śladem węglowym – rzędu 8.45 g CO2/eq/km (na osobo-kilometr).W porównaniu do typowego autobusu z silnikiem spalinowym, zapobiega się emisji ok. 800 ton CO2 w całym okresie eksploatacyjnym pojazdu. Ta liczba w sposób jasny podaje różnice miedzy wartościami emisji, pochodzącymi z akumulatorów oraz silników spalinowych.

Dowiedz się więcej
Irizar i6s

Irizar i6s

Autokar i6S zaprojektowano bazując na najnowszych osiągnięciach technologicznych, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Wersja i6S oferuje szeroką gamę autobusów integralnych, hybrydowych oraz elektrycznych, a także autokarów wycieczkowych. Irizar proponuje swoim klientom rozwiązania, które projektuje się i tworzy po to, aby zaoferować to, co najlepsze. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę  finansowania, kontrakty serwisowo naprawcze a także korzystne warunki wymiany używanego pojazdu na nowy.

Ciesz się pełnym zakresem usług serwisowych 24 h/ dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się więcej
Irizar i8

Irizar i8

Irizar, lider w sektorze transportu pasażerskiego o ponad 125-letniej historii, prezentuje nową generację autokarów. Model i8 jest sumą najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Oferuje także bogatą w szczegóły estetykę wynikającą z doświadczenia marki Irizar oraz jej ciągłego dążenia do innowacji.

Irizar i8, najlepszy w swojej klasie, ma być ikoną, filarem, na którym Irizar będzie budować swoją przyszłość w sektorze usług przewozowych. Pojazd ten – o dynamicznym kształcie i innowacyjnej technologii – jest  bowiem wzorem jakości, solidności i niezawodności.

Ł¹ródłem natchnienia w trakcie projektowania modelu i8 były badania dotyczące zmian w  tempie życia potencjalnych pasażerów.

Dowiedz się więcej
Irizar ie bus

Irizar ie bus

Oferta Irizar ie bus stanowi eko-przyjazne i eko-wydajne rozwiązanie dla ruchu miejskiego, a także odpowiada na obecne oraz przyszłe potrzeby w zakresie transportu miejskiego. Od fazy projektowej i planowania, nacisk kładzie się na osiąganie możliwie największej energii, wydajności, zwiększając zakres pojazdu oraz optymalizując długość jego żywota eksploatacyjnego. Argumentem przemawiającym za tym rozwiązaniem jest przede wszystkim jego całkowite bezpieczeństwo, niezawodność oraz ekonomia, ze sprawdzoną długością żywota eksploatacyjnego akumulatora. Ponadto oferujemy wiele możliwości wykonania modelu na specjalne  zamówienie klienta, z gwarancją kompleksowej konserwacji i serwisu przez cały żywot eksploatacyjny danego modelu

Dowiedz się więcej