Irizar i8

Irizar i8

BEZPIECZNIE, NIEZAWODNIE I WYDAJNIE

Zapewnienie najbezpieczniejszej z możliwych podróży jest główną zasadą projektowania wszystkich pojazdów Irizar. Tak jak w przypadku wszystkich innych modeli marki, Irizar i8 spełnia przepisy bezpieczeństwa R.66.02. Posiada także najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa czynnego, w celu zagwarantowania stabilności i zmniejszenia ryzyka w nieprzewidzianych okolicznościach.
Twórcy nowego modelu mając na uwadze niebezpieczeństwa niesione przez innych użytkowników dróg zoptymalizowali rozkład masy, co sprawia, że konstrukcja oraz systemy bezpieczeństwa w autokarze Irizar i8 minimalizują skutki ewentualnych zdarzeń.
Przetestowany w najbardziej wymagających warunkach, Irizar i8 jest wytrzymałym, lekkim, cichym i niezawodnym autokarem. Został poddany ekstremalnym testom niezawodności w jednym z najbardziej prestiżowych na świecie instytutów badań stosowanych, gdzie uzyskał doskonałe wyniki.

Oprócz wprowadzenia najbardziej zaawansowanych technologii w zakresie projektowania, materiałów, komponentów i procesów produkcji, Irizar i8 posiada najwyższą jakość wykonania, dzięki czemu jest całkowicie bezpiecznym i niezawodnym autokarem.