Nowa generacja autobusów i autokarów Irizar

Nowa generacja autobusów i autokarów Irizar

Irizar, światowy lider w produkcji autobusów i autokarów, zaprezentował się podczas międzynarodowej wystawy autobusów i autokarów Busworld 2017 ze stoiskiem rozlokowanym na kilku salach wystawowych o łącznej powierzchni ponad 1600 m². Irizar zaprezentował  strategię obejmującą nowoczesne technologie i zrównoważony rozwój oraz nową generację produktów i rozwiązań technologicznych dostępnych na wszystkich rynkach.

Podczas targów zaprezentowana została nowa generacja autokarów marki Irizar oraz najnowsze rozwiązania technologiczne przeznaczone dla autokarów integralnych i hybrydowych. Najważniejsze punkty w prezentacji marki to:  Irizar i8- zdobywca tytułu Autokar Roku 2018, nowy Irizar i6S oraz Irizar i4H w wersji hybrydowej.

Irizar zaprezentował także efekt swojego zaangażowania w przyszłość i ochronę środowiska- autobusy elektryczne przeznaczone dla miast.

Prezentację produktów Irizar na targach Busworld 2017 zamykał, 12-metrowy autobus miejski oraz 18-metrowy przegubowy e-Tram. Wszystkie te modele to w 100% elektryczne pojazdy bezemisyjne, dzięki systemowi ładowania pantografów, który Irizar przedstawił jako swoją premierę.

Irizar zaprezentował przyszłe strategiczne kierunki rozwoju jak również zdecydowane zaangażowanie na rzecz klientów i społeczeństwa.

Irizar otrzymał także nagrodę dla Najlepszego Konstruktora Autokarów, która została ogłoszona podczas otwarcia Targów.

Przedstawiciele Firmy Wanicki, autoryzowanego przedstawiciela integralnych autokarów marki Irizar w Polsce, także byli obecni na targach Busworld. Była to dla nas doskonała okazją aby spotkać się z naszymi klientami, oraz zaprezentować im dynamizm i kompleksowość działań marki Irizar w sektorze autobusów i autokarów.

Gratulujemy naszym hiszpańskim partnerom ogromnego sukcesu podczas tegorocznej edycji Busworld 2017, jesteśmy dumni, będąc częścią tak wspaniałego projektu.

Marka Irizar:

Gigantyczne kroki ku wspaniałej przyszłości

Rozwój strategii marki Irizar opartej na technologii, trwałości i skupieniu uwagi na klientach, a także znalezieniu synergii w Grupie, przynosi wspaniałe rezultaty. Grupa Irizar dokonała znaczących postępów technologicznych w całej gamie autokarów elektrycznych i autobusów oraz ich głównych elementów i systemów.

Fabryka macierzysta w Ormaiztegi ponownie przekroczyła 1300 produkcyjnych autokarów, a produkcja zintegrowanych autobusów wzrosła o 30%. Oczekuje się, że nowy wzrost nastąpi w nadchodzącym roku 2018.

Sieć serwisowa nadal jest w trakcie rozbudowy choć już dziś można znaleźć autoryzowane warsztaty gwarancyjne Irizar we wszystkich miejscach, w których działają autokary.

Co więcej, usługi R & M cieszą się coraz większą popularnością, co przekłada się jednoznacznie na przywiązanie klienta do marki.